toto sme MY

Myšlienka vzniku Americkej reštaurácie v retro štýle vznikla na potulkách v USA, v Kanade.

Jednoduchý imidžový koncept, prijateľný pre ľudí nás oslovil natoľko, že sme sa rozhodli zaplátať dieru na trhu a priniesť Ameriku na Slovensko. Prvá prevádzka sa narodila v bratislavskej Rači. Neskôr pribudla prevádzka v Galante, Trnave, Rovinke a v Slnečniciach.

Portfólio výberu jedál je stavané tak, že ulahodí všetkým, aj náročnejším skupinám.
Hamburgery, tortilly, sendviče, steaky, šaláty, chuťovky, ale aj waffle, a nefalšované americké palacinky. To všetko ponúka zákazníkom náš ochotný personál. Koncept otvorenej kuchyne umožňuje zákazníkovi sledovať prípravu jeho obľúbeného burgra priamo na grile. Čerstvé hovädzie mäso sa pripravuje každý deň podľa našej špecifickej receptúri.

Porcie sú veľké, a človek zaručene neodíde hladný.

Tak vznikol aj názov Elephant Diner, nakoľko Elephant predstavuje sloniu porciu. Klasický hamburger obsahuje 200 g hovädzieho mäsa, zeleninu, prílohy podľa výberu, ale aj 200 g hranoliek s cibuľovými krúžkami.
No napríklad taký Doubble burger obsahuje 400 g mäsa, o to viac prílohy a tak celá porcia váži cez 1kg. Samozrejme sa prílohy môžu obmieňať. Na stoloch sú bezplatne k dispozícii Kečupy či BBQ omáčky.